Beperkte bereikbaarheid door Coronavirus.

Het is mogelijk dat ons kantoor de komende weken telefonisch minder goed bereikbaar is dan u van ons gewend bent, omdat onze medewerkers waar mogelijk thuis zullen werken.


Contact

 

Alhako Aluminiumindustrie B.V.

Hoverveld 5

6039 SE Stramproy

T: +31 (0)495 56 26 00

 


Algemeen:

 

Calculatie/verkoop

 

 

 

Inkoop:

 

 

Projectbureau

 

Productie

 

Service

+31 (0)495 - 56 26 00

 

+31 (0)495-768086 (Ralph Koppen)  

+31 (0)495-768088 (Henk Moonen)

+31 (0)495-768089 (Remco Geelen)

 

06-52550828 (Henny  Moonen)

06-11151041 (Martijn Linssen)

 

+31 (0)495-768084 (Frank Peperkamp)

 

+31 (0)495-768085 (Paul Reinders)

 

+31 (0)495 - 76 80 81

(alleen tijdens kantoortijden)

alhako@alhako.nl

 

calculatie@alhako.nl

 

 

 

inkoop@alhako.nl

 

 

frank.peperkamp@alhako.nl

 

paul.reinders@alhako.nl

 

service@alhako.nl


Openingstijden:

Maandag t/m vrijdag 8:00 uur -17:00 uur

Pauze van 12:00 uur tot 12:45 uur. 

 

Routebeschrijving